Titulek a menu

KLUB CYKLISTŮ PRO SUCHDOL A OKOLÍ



(foto poskytl J.Kýček)
členové Klubu cyklistů v 50.letech

.
.


1930—v Suchdole vzniká Klub cyklistů

1937
V tomto roce se klub schází v restauraci U Zajíců .
svolání valné hromady, 14.2.1937   (SOkA Praha-západ, OÚ Praha-venkov)

1938
Předseda: František Petrlík
Místopředseda: Bedřich Kotěra
zvolení funkcionáři, 6.2.1938   (SOkA Praha-západ, OÚ Praha-venkov)

Klub mění spolkovou místnost- do restaurace U Kynclů .
změna spolkové místnosti   (SOkA Praha-západ, OÚ Praha-venkov)

1939
Předseda: Bedřich Kotěra
Místopředseda: Jan Brejla
oznámení valné hromady, 12.2.1939   (SOkA Praha-západ, OÚ Praha-venkov)
zvolení funkcionáři, 12.2.1939   (SOkA Praha-západ, OÚ Praha-venkov)

Klub oznamuje pokračování činnosti
oznámení pokračování v činnosti   (SOkA Praha-západ, OÚ Praha-venkov)

1940
Předseda: František Petrlík
Místopředseda: Jan Brejla
zvolení funkcionáři, 4.2.1940   (SOkA Praha-západ, OÚ Praha-venkov)

1941
Předseda: Jan Brejla
Místopředseda: Jiří Kalina
zvolení funkcionáři, 9.2.1941   (SOkA Praha-západ, OÚ Praha-venkov)
zpráva pro časopis Cyklista, 7.6.1941   (Poskytl Fr. Černý)

1942
Předseda: Jan Brejla
Místopředseda: Jiří Kalina
zvolení funkcionáři, 12.4.1942   (SOkA Praha-západ, OÚ Praha-venkov)


zpracoval: J.J., 12/2015, aktualizace: 3/ 2020


ZDROJE:
SOkA Praha-západ
Kapitoly z minulosti Suchdola a Sedlce, V.Laštovka

FOTOGALERIE:
Klub cyklistů

www.historiesuchdola.cz  Copyright © 2013-2020