FOTBALOVÝ KLUB SK SUCHDOL.


15.2.1921- založen klub SK SUKDOL

starosta: František Přibáň

1924 - pro změnu názvu obce klub přejmenován na - SK SUCHDOL

1925

funkcionáři: František Havlíček
František Váňa
Jaroslav Blažek

Pro větší klikni na obrázek.


(foto poskytl L.Laška)
SK Suchdol, 1934

(foto poskytl L.Laška)
SK Suchdol, 1939

(foto poskytl L.Laška)
SK Suchdol, rok nezjištěn


1945- sloučen s klubem SK SPARTA SUCHDOL.
Nový název klubu SK SLOVAN SUCHDOL.  viz vývoj existence klubů

Hřiště bylo u háje - dnes Havraní ulice.
Potom k hospodě u Dudáků, na dnešní Internacionální ulici.
A nakonec na Suchdolskou. Hřiště je zde doposud.


Loga a odznaky klubu.



ZDROJE:
Obecní kronika
SOkA Praha západ
T.J. Slavoj Suchdol (L.Laška)

FOTOGALERIE:
SK Suchdol

DOKUMENTY:
Pozvánka SK Suchdol na karneval 20.2.1937  (F.Černý)
SK Suchdol valná hromada 7.2.1937   (SOkA Praha západ, OÚ Praha venkov)
SK Suchdol seznam funkcionářů 1938 před strana   (SOkA Praha západ, OÚ Praha venkov)
SK Suchdol seznam funkcionářů 1938   (SOkA Praha západ, OÚ Praha venkov)
SK Suchdol valná hromada 16.1.1938   (SOkA Praha západ, OÚ Praha venkov)
SK Suchdol valná hromada 22.1.1939   (SOkA Praha západ, OÚ Praha venkov)
SK Suchdol seznam funkcionářů 25.1.1939   (SOkA Praha západ, OÚ Praha venkov)
SK Suchdol pokračování činnosti 26.4.1939  (SOkA Praha západ, OÚ Praha venkov)
SK Suchdol seznam funkcionářů 20.1.1940   (SOkA Praha západ, OÚ Praha venkov)
SK Suchdol valná hromada 17.8.1941   (SOkA Praha západ, OÚ Praha venkov)
SK Suchdol seznam funkcionářů 23.2.1942   (SOkA Praha západ, OÚ Praha venkov)
Žádost SK Suchdol o sloučení klubu 26.6.1945  (L.Laška)
Povoleni sloučeni SK Suchdol a SK Sparta Suchdol 27.10.1945  (L.Laška)

www.historiesuchdola.cz © 2013-2018